SHOPPER

marketing

Shopper marketing to wszystkie działania marketingowe, przygotowane na podstawie głębokiej wiedzy nt. zachowania i motywacji nabywców w punktach sprzedaży, których celem jest budowa pożądanego wizerunku marki i jej produktów, „zaangażowanie” nabywców  w świat marki i stworzenie takiego doświadczenia zakupowego, które doprowadzi do cyklicznego zakupu danej marki jej produktów . Oferujemy kompleksowe rozwiązania zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym kanale dystrybucji.


Naszym celem jest wyróżnienie produktów Klienta na tle konkurencji. Ponad 30% wartości sprzedaży w hiper- oraz supermarketach generowana jest przez produkty promocyjne. Wartość ta waha się w zależności od kategorii, dochodząc nawet do 70%. Co więcej, od kliku lat odnotowuje się jej systematyczny wzrost o kilka punktów procentowych.


W ciągu 48h możemy przygotować każdą akcje promocyjną w dowolnie wybranym miejscu na terenie Polski organizujemy: akcje degustacyjne, animacje sprzedaży, programy lojalnościowe przeprowadzamy dla konsumentów: konkursy, loterie w systemie SMS oraz tradycyjnym opracowujemy kampanie reklamowe: sms, bilbordy, prasa, radio, TV, ulotki, komunikacja miejska tworzymy akcje typu Live Show planujemy oraz koordynujemy spotkania szkoleniowo- integracyjne dla pracowników lub klientów firmy.